Eryaman Birebir Matematik Dersleri

İster üniversiteye ister liseye isterseniz ise KPSS’ye hazırlanıyor olun. Eryaman matematik kursundan alacağınız disiplinli matematik eğitimi sayesinde artık bu ders sizin için zor olmaktan çıkacaktır. Özel ders matematik öğretmeni olarak ben, öğrencilerime matematiği sevdirmek ve onlara matematiksel bakış açısı kazandırmak için alışıla gelmiş yöntemlerin dışında güncel ve farklı özel dersler yapmaktayım.

Her öğrenciye ilgisi, beklentisi ve ihtiyaçları çerçevesinde özel stratejilerle matematik dersi vermeyi hedefliyorum. Hazırlandıkları sınavın adı ne olursa olsun hedef koymanın ve hedefinden şaşmadan ilerlemenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu sebeple öğrencilerime sağlam adımlar atacakları bir yol çizmeye çalışıyorum.

Matematik, diğer derslerden farklı olarak konuyu anlamanın yanı sıra matematiksel olarak düşünmeyi de gerektiren bir derstir. Bu sebeple çok emek verilmesi çok fazla kaynaktan takip edilmesi ve konulara hakim olunması gerekir. Çalıştığım öğrenciler ile tüm bu gerekliliklerin üzerinde duruyorum. Onlara piyasadaki tüm güzel soru kalıplarını öğretiyor, maksimum düzeyde soru çözümüne özen gösteriyorum ve konuları hakim olacakları düzeyde anlatıyorum.

Yalnızca matematik derslerini anlatmakla kalmıyor kendi stratejilerini geliştirmeleri ve sınav öncesinde de sınav esnasında da stresten uzak kalmaları konusunda çalışmalar yapıyorum. Çünkü milyonlarca öğrencinin katıldığı sınavlarda, maalesef sadece ders çalışmakla başarılı olunmuyor.

One Thought to “Eryaman Birebir MateMatik Dersleri”

  1. Ahmet Akçan

    YENİ DÖNEMDE BAŞARILAR HOCAM

Comments are closed.