Lgs Hazırlık

Bu sene özellikle eğitim öğretim de biraz sekteye uğradı özellikle covid 19 dan dolayı tedbir amaçlı okulların tatil edilmesi öğrencilerin derslerden uzaklaşması sonucu konular tam manası ile işlenilemedi uzakdan eğitim modeli ile bir miktar video derslerle  bu açık kapatılmaya çalışılsada yedinci sınıflar için bu daha da önemli bir soruna dönuşebilir.

Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde 8.sınıfa başlayacak olan öğrenciler eksik bilgilerle 8.sınıf konularını öğrenmeye çalışacaklar ve sınav maratonunda bu eksiklik özel ders alan veya heranği bir şekilde konu açıklarını kapatan öğrencilerle aralarındaki bilgi farkını daha açacagı için sınavda başarı oranlarını dahada düşürecektir.

Lise giriş sınavında başarı elde etmek isteyen iyi bir puan alıp güzel bir okula yerleşmek isteyen  ve konu eksikleri bulunan tüm öğrenciler gibi sizde biran önce 7.sınıfdan kalan konu eksiklerinizi kapatıp sinava en güzel şekilde hazırlanmalısınız. Birebir matematik özel ders ile sizi sınava en güzel şekilde hazırlıyoruz, konu eksiklerinizi kapatıyoruz,hızlı soru çözme becerisi kazandırıyoruz ,sürekli motivasyon desteği daima yanınızdayız

Yaz aylarını değerlendirmenin tam zamanı  erken özel ders kampanyamızdan yararlanarak biran önce çalışmaya başalayın