Matematik Özel Ders Hakkında

         Öğretmenlik sadece para kazandıran bir meslekten  öte insan kazanmaktır. Bir insanın hayatında  değer verdiği kişiler arasında kendisine yol göstermiş ,değer vermiş ,kendinden bir şeyler katmış hele hele onun vesilesiyle bir yerlere gelmiş öğretmenlerimizin ayrı bir yeri vardır. Hayat felsefem nerede olursa olsun ve özellikle öğrencilerime karşı onlara artı bir değer ilave edebilmek ,onları motive ederek hedeflerine olan inançlarını arttırmak,başarıya giden yolda tüm bilği birikimimle öğrencilerime destek olmaktır.

  Eğitim sevgi işidir.Sevgi ile anlatılan her şey daha kalıcı olacaktır.Bir çok insanın öğrenciliğinde matematikden nefret etmesi veya soğumasının sebebi ise sert ,kırıcı ve rencide edici uslublarla belli kalıpların dayatılmasından kaynaklanmaktadır. Tüm öğrencilerimde zamanla bütün kalıpları yıkıp matematik zordur anlayışı yerini anlayınca matematik kolay oldugu kadar da zevkli imiş anlayışına bırakmaktadır.

İster meslek lisesi mezunu olun, ister teknik lise ,ister imamhatip lisesi veya anadolu lisesi mezunu olun siz istedikden sonra eryaman matematik özel ders olarak her türlü zorlugu aşarak gerekli motivasyonu yakalayarak size bütün konuları sevdirerek anlatıyoruz ve soruları kendi başınıza çözebilecek hale getiryoruz.