matematik birebir özel ders

Eryaman Matematik Dersleri

Bazı öğrencilerin zevk alarak bazı öğrencilerin ise nefret ederek çalıştığı matematik, Ankara’da Eryaman matematik özel dersleri sayesinde çok daha kolay hale gelebilir. Öğrencilerime verdiğim özel eğitimler ile matematiği anlamamalarına ve sevmemelerine imkan yoktur. Çünkü ben onlara tamamen kendi yetenekleri, istekleri ve hedefleri doğrultusunda eğitim veriyorum. Böylece onları bulundukları yerden daha iyi yerlere taşımak için matematik adına yollarını aydınlatıyorum.

Her öğrencinin hatta her insanın algısı farklıdır. İnsan algısı, öğrenme çeşitleri ve bazı kişisel yatkınlıklar özellikle öğrencinin özel ders matematik öğretmeni tarafından fark edilmesi gereken özelliklerdir. Öğrencinin yeteneklerini ve kişisel ihtiyaçlarını ancak öğretmeni belirleyebilir. Ben de bu sebeple tüm öğrencilerimi çok iyi tanıyor ve onlara özel farklı açılardan yaklaşıyorum. Matematik derslerini her öğrenciye aynı yoldan anlatmayı doğru bulmuyorum.

Aynı zamanda, öğrencilerim ile birlikte özel olarak matematik çalışırken onlara tüm matematik soru tiplerini göstermeye çalışırım. Çünkü bir öğrencinin soru tiplerine hakim olması onun başarılı olması demektir. Onu matematiksel düşünmeye ve düşündüklerini sınav kağıdına aktarabilmeye hazırlıyorum.

Özellikle hedefleri çok büyük olan öğrencilerin ya da hedefleri normal olsa bile kendilerini hazır hissetmeyen öğrencilerin bazı psikolojik problemler yaşadığını biliyorum. Bu yüzden onları rahatlatacak sınav taktikleri ve kendilerine özel stratejiler de öğretiyorum. Çünkü inanıyorum ki yolunu belirlemiş bir öğrenci o yolda nasıl yürümesi gerektiğini de belirlemelidir.

Özel ve Birebir Matematik Dersleri

Kendi hedefini, yolunu ve yolunda nasıl yürüyeceğini bilen bir öğrenci kendine ve başarabileceğine inanıyorsa zaten en zor şeyleri başarmıştır. Bundan sonra benim ve tüm öğretmenlerinin yapması gereken ona doğru ve sağlam eğitimler vermek olacaktır. İşte bu noktada aklınızda hiçbir şüphe olmadan kararınızı verebilir, matematikten özel ders almayı düşünebilirsiniz. Size özel anlatımlar ve seviyenizi arttıracak soru tarzları ile sınava hazırlanmalısınız. Eryaman matematik özel ders öğretmeni olarak ben, hedefinize ulaşırken seviyenizi ve kapasitenizi arttırmak için her zaman elimden geleni yapıyorum. YGS, LYS, KPSS, ALES ve Teog hangi sınav olduğu önemli değil. Matematikteki tecrübelerim sayesinde birlikte çalıştığım tüm öğrencileri profesyonelleştirmeye hazırım.