• 0541 936 03 65
  • eryamanmatematik@gmail.com

ÖZEL DERS

Eryaman Matematik Dersleri

Eryaman Matematik Dersleri

Bazı öğrencilerin zevk alarak bazı öğrencilerin ise nefret ederek çalıştığı matematik, Ankara’da Eryaman matematik özel dersleri sayesinde çok daha kolay hale gelebilir. Öğrencilerime verdiğim özel eğitimler ile matematiği anlamamalarına ve sevmemelerine imkan yoktur. Çünkü ben onlara tamamen kendi yetenekleri, istekleri ve hedefleri doğrultusunda eğitim veriyorum. Böylece onları bulundukları yerden daha iyi yerlere taşımak için matematik adına yollarını aydınlatıyorum.

Her öğrencinin hatta her insanın algısı farklıdır. İnsan algısı, öğrenme çeşitleri ve bazı kişisel yatkınlıklar özellikle öğrencinin özel ders matematik öğretmeni tarafından fark edilmesi gereken özelliklerdir. Öğrencinin yeteneklerini ve kişisel ihtiyaçlarını ancak öğretmeni belirleyebilir. Ben de bu sebeple tüm öğrencilerimi çok iyi tanıyor ve onlara özel farklı açılardan yaklaşıyorum. Matematik derslerini her öğrenciye aynı yoldan anlatmayı doğru bulmuyorum.

Aynı zamanda, öğrencilerim ile birlikte özel olarak matematik çalışırken onlara tüm matematik soru tiplerini göstermeye çalışırım. Çünkü bir öğrencinin soru tiplerine hakim olması onun başarılı olması demektir. Onu matematiksel düşünmeye ve düşündüklerini sınav kağıdına aktarabilmeye hazırlıyorum.

Özellikle hedefleri çok büyük olan öğrencilerin ya da hedefleri normal olsa bile kendilerini hazır hissetmeyen öğrencilerin bazı psikolojik problemler yaşadığını biliyorum. Bu yüzden onları rahatlatacak sınav taktikleri ve kendilerine özel stratejiler de öğretiyorum. Çünkü inanıyorum ki yolunu belirlemiş bir öğrenci o yolda nasıl yürümesi gerektiğini de belirlemelidir.

Özel ve Birebir Matematik Dersleri

Kendi hedefini, yolunu ve yolunda nasıl yürüyeceğini bilen bir öğrenci kendine ve başarabileceğine inanıyorsa zaten en zor şeyleri başarmıştır. Bundan sonra benim ve tüm öğretmenlerinin yapması gereken ona doğru ve sağlam eğitimler vermek olacaktır. İşte bu noktada aklınızda hiçbir şüphe olmadan kararınızı verebilir, matematikten özel ders almayı düşünebilirsiniz. Size özel anlatımlar ve seviyenizi arttıracak soru tarzları ile sınava hazırlanmalısınız. Eryaman matematik özel ders öğretmeni olarak ben, hedefinize ulaşırken seviyenizi ve kapasitenizi arttırmak için her zaman elimden geleni yapıyorum. YGS, LYS, KPSS, ALES ve Teog hangi sınav olduğu önemli değil. Matematikteki tecrübelerim sayesinde birlikte çalıştığım tüm öğrencileri profesyonelleştirmeye hazırım.

Matematik Öğrenmenin En Kolay Yolu

                                   Matematik Öğrenmenin En Kolay Yolu

Matematik belki ilk okuldan belki de liseden bu yana zorlandığınız bir ders olabilir. Size bu dersi sevdirmeyen hatta soğutan öğretmenler, kitaplar ve anılarınız olabilir. Matematiksel düşünemediğinizi iddia ediyor olabilirsiniz. Tüm bunlar, matematik netlerinizi yükseltmek için önünüzde engel değildir. Kesinlikle başarılı olmanız için yapmanız gereken şey kendinizi tanımanız ve inanmanızdır.

Kendine inan ve gerçekten ulaşmak istediği hedefleri önüne koyan tüm öğrenciler sınavlarda başarılı olmaktadır. Yeter ki eksiklerinizi benim gibi bilinçli ve tecrübeli öğretmenler ile gidermeyi bilin. Kapasiteniz, algınız ve hedeflerinizi tanıdığımda sizler için en doğru eğitimi en güzel yollarla matematik derslerini vermeye hazırım. Bu güne kadar eksikleri olsun olmasın tüm öğrencilerimi hedeflerinden şaşmadan istedikleri yere taşıdım. Matematik öğrenmenin en güzel yolu, kişiye özel verilen derslerden geçmektedir.

Eryaman Birebir MateMatik Dersleri

Eryaman Birebir Matematik Dersleri

İster üniversiteye ister liseye isterseniz ise KPSS’ye hazırlanıyor olun. Eryaman matematik kursundan alacağınız disiplinli matematik eğitimi sayesinde artık bu ders sizin için zor olmaktan çıkacaktır. Özel ders matematik öğretmeni olarak ben, öğrencilerime matematiği sevdirmek ve onlara matematiksel bakış açısı kazandırmak için alışıla gelmiş yöntemlerin dışında güncel ve farklı özel dersler yapmaktayım.

Her öğrenciye ilgisi, beklentisi ve ihtiyaçları çerçevesinde özel stratejilerle matematik dersi vermeyi hedefliyorum. Hazırlandıkları sınavın adı ne olursa olsun hedef koymanın ve hedefinden şaşmadan ilerlemenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu sebeple öğrencilerime sağlam adımlar atacakları bir yol çizmeye çalışıyorum.

Matematik, diğer derslerden farklı olarak konuyu anlamanın yanı sıra matematiksel olarak düşünmeyi de gerektiren bir derstir. Bu sebeple çok emek verilmesi çok fazla kaynaktan takip edilmesi ve konulara hakim olunması gerekir. Çalıştığım öğrenciler ile tüm bu gerekliliklerin üzerinde duruyorum. Onlara piyasadaki tüm güzel soru kalıplarını öğretiyor, maksimum düzeyde soru çözümüne özen gösteriyorum ve konuları hakim olacakları düzeyde anlatıyorum.

Yalnızca matematik derslerini anlatmakla kalmıyor kendi stratejilerini geliştirmeleri ve sınav öncesinde de sınav esnasında da stresten uzak kalmaları konusunda çalışmalar yapıyorum. Çünkü milyonlarca öğrencinin katıldığı sınavlarda, maalesef sadece ders çalışmakla başarılı olunmuyor.

Eryaman Matematik Özel Ders

                                                    Eryaman Matematik Özel Ders

 

Matematik,Geometri gibi sayısal alanların önemli olduğu bu derslerde özel ders almanın öğrenciye çok fazla katkısı vardır.Matematik özel ders fiyatları günümüzde öğrenciler ve aileler için oldukça yüksek rakamlar gibi görünse de alınan verim aslında gerekli özeni gösteren öğrenciler için oldukça başarılı görünmektedir.Ekonomik anlamda da öğrencilerim için gerekli özveriyi göstererek sadece derslerine odaklanmaları adına da yaklaşarak aslında işe sevgi kısmından başlamayı tercih ediyorum.Özel ders almanın en büyük avantajı elbette ki tek kişi odaklı ders anlatımıdır.Özel ders esnasında sorular üzerinde daha uzun durulabilir öğrencinin anlamadığı kısımlarda gerekirse verilen molalarla biraz daha uzun durularak daha kolay,sıkılmadan ve gerçekten öğrenmesi sağlanarak ilerlenebilir.

  Eryaman matematik özel ders öğretmeni olarak sadece bir öğrenciye ders vermek amacıyla yaklaşmayıp aslında öğrenci de o derse karşı oluşan ön yargıları belirleyip onlar üzerinde yoğunlaşarak biraz da olsa adım atıldığını hissettikten sonra derse dair teknik kısma geçiyor öğrencilerimin düzeyine göre başlayarak ilerliyorum.Öğrencinin öncelikli olarak derse karşı düşünclerini belirlemek ve anlayacağı yöntemi seçebilmek bu noktada büyük önem arz etmektedir.anlayacağı şekilde adım atar ve kişinin anlatılan konuyu en verimli şekilde anlayabilmesini sağlamak aslında derse karşı duyulan birçok negatif duyguyu yıkar yada seviyorum ama yapamıyorum denilen noktada daha sağlıklı hareket ederek yapamıyorum kısmına gösterilen özenle seviyorum yapabiliyorum halini alması hiçte zor olmayacaktır.eryaman üniversite hazırlık kursu olarak üniversite anlamında birçok profesyonel eğitimi öğrencilerime vererek matematik alanında ki ön yargıları yıkmak adına birlikte bol keyifli iyi dersler…

 

 

 

 

Ankara Eryaman Üniversite Hazırlık Kursu

                                        Ankara Eryaman Üniversite Hazırlık Kursu

 

Günümüzde binlerce öğrenci derslerinde zorluklar yaşamaktadır bu durum çoğunlula öğrencilere zor olduğu için canavarmış gibi görünen sayısal dersler özellikle matematik kaynaklıdır.Bu durumun bir getirisi olarakta hepsi olmamakla beraber çoğunlukla ailelerinde arzusuyla,büyük bir kısmı okuluna ek olarak katkıda bulunabilecek bir ders görme alanı ister.Bu yüzden de birçok kişinin uğrak adresi olan özel ders veren kişileri yada etüt merkezlerini tercih eder. Ancak etüt merkezleri de gerek okullar gibi kalabalık sınıflardan oluşabildiğinden gerekse daha özel ilgilenilmesi gereken öğrencilere zaman yeteri kadar ayrılamamasından dolayı öğrenciler dikkatini tam olarak veremeyebilir.Bu noktada etüt merkezinde de çalışan öğretmenler tam anlamıyla verimli olup öğrenciler ile tek tek ilgilenemeyeceğinden kişi tam olarak istediğini alamayabilir.Bu durum da Eryaman matematik kursu olarak öğrencilerim ile ilgili durumlarda birebir ilgiyi gösteriyor sosyal anlamda da matematik dersi adına sevebilmelerini sağlamaya çalışıyorum

 

 

Ankara Eryaman Eğitim Hayatı

                                                     Ankara Eğitim Hayatı

Eğitim ve sosyal hayatı bakımından oldukça ön planda olan Ankara sahip olduğu öğrencileri içinde eğitim adına bütün imkanları sunuyor.Bu nokta da birçok okulun yanında özel ders veren kurumlar da bulunmaktadır.Eğitim hayatı sosyal anlamda kararlar vermemiz gereken noktalarda da bizi yönlendiren önemli bir konumdadır.Sağlıklı,sağlam adımlar attırmakta hatta çoğu kere yapacağımız eş seçimlerinde bile büyük roller üstlenmektedir.En önemli noktalardan biri olan üniversite karakter anlamında da bizi büyüterek hayatımızda eş olabilecek doğru  insanı seçebilmemiz adına kararlar aldırmaktadır.İyi bir üniversite için iyi bir çalışma programı gerekir.Bunun için etüt merkezleri,özel ders gibi birçok imkanlar bulunmaktadır.Dersler neredeyse günümüzün tamamını alıyor etüt merkezleri kalabalık olduğu için evimiz de yada kütüphane gibi daha sakin yerler de birebir ders almaya yönlendirmektedir.Tabi ki bütün sosyal hayatı unutup herşeyden uzak kalarak değil ağırlığı derslere verip eğlenceyi mola gibi düşünmek gerekir.İşte bu nokta da eryaman üniversiteye hazırlık kursu ihtiyacınız olan bütün imkanları sunmaktadır.

Özel Ders Matematik Öğretmeni

                                                        Eryaman özel ders matematik öğretmeni

Genel olarak her öğrencinin zorluk yaşadığı ders olan matematik aslında göründüğü kadar zor olmamakla beraber sadece biraz daha özen gösterilmesi gereken derstir.Üzerine biraz yoğunlaşılınca oldukça eğlenceli bir hal alan matematik dersi Ankara bölgesinde eryaman matematik özel ders olarak bütün imkanları öğrencilerime sunuyor bu derste yaşanılan bütün sorunlarda uzman çözümlerle yardımcı olarak matematiğe karşı oluşan ön yargıları da ortadan kaldırmak için gerekli bütün öz veriyi kıymetli öğrencilerime göstermek için elimden geleni yapıyorum.Eryaman matematik özel ders öğretmeni olarak matematik konusunda birçok öğrencim ile yakından ilgilenerek sevdirmiş, aslında matematiğin kolay görünen sözel derslere nazaran daha akıcı olduğunu hissettirerek tabuları yıkmakla işe başlıyoruz.Öncelikli hedefimiz belirttiğim gibi bütün negatif his ve düşünceleri kendine çekmiş olan matematiğe karşı bu duyguları yıkmaktır.

Öğrencilerimin büyük bir kısmında oluşan matematik başarısının artış göstermesi bir yana matematiğe karşı duyulan sevgi anlayışını değiştirmiş doğru adımlarla birden artan başarıları değil emin olunan daha sağlam adımlar atmaya yönelerek yolumuza devam ediyoruz.Matematik sadece ders anlayışı oranın da değil aslında pskolojik olarakta etkilenilen bir derstir.Bu pskoloji diğer birçok derslerin de çoğu zaman çalışma isteğini kırarak aslında bizleri köreltebilmektedir.Pskolojik olarakta öğrenci matematiğe kolay bir şekilde yönlendirilebilir

Baglıca Matematik Özel Ders

Baglıca Matematik

Baglıca bölgesinde üniversite sınavına hazırlananlar için ygs-lys sınavlarına hazırlıkda  birebir matematik derslerimiz başlamıştır.

 

Birebir Özel Ders

Eryaman Matematik Dersi

Eryaman Matematik Dersi

Eryaman Matematik Dersi ister evinizde ister matematik özel ders ofisinde ygs-lys sınav maratonunda kendine has öğretim ,metod ve tavsiyeleri ile zamanı en verimli şekilde kullanarak    sizleri ,başarıya ulaştırıyor.Eryaman da matematik dersi www.eryamanmatematik.com dan alınır.

Eryaman Matematik Öğretmeni

Eryaman Matematik Öğretmeni

Eryamanda matematik kursu arayan veliler için eryaman matematik öğretmeni olarak ,eryaman da birebir matematik özel ders vermekteyim.İlköğretim,ortaokul,lise ve mezun gruplar için birebir matematik dersleri ile matematik başarınızı arttırmaktayım.

Bilgi için : 0541 936 03 65